Hráme hity, ktoré pozná každý!

Ste pripravení na poriadnu ABBASHOW?

ČASTÉ OTÁZKY NAŠICH KLIENTOV

Keďže klienti majú často veľké množstvo otázok ohľadom vystúpenia ABBASHOW, rozhodli sme sa vám zodpovedať aspoň niekoľko najčastejších. Pokiaľ vás zaujíma, kto sme, ako vyzerá naše vystúpenie alebo na aký typ večierka sa hodí, postačí si rozkliknúť niektorú z najčastejších otázok, na ktoré odpovedáme nižšie.

Pokiaľ ste predsa len nenašli odpoveď na tú vašu otázku, prekliknite sa v menu na kontakt a napíšte nám alebo rovno zavolajte. Veľmi radi vám zodpovieme otázky, ktoré vás zaujímajú.

ABBASHOW je program tvorený z profesionálnych hudobníkov a spevákov, ktorých táto hudba naozaj baví a je to aj cítiť. O hudobný doprovod sa starajú členovia skúsenej kapely HappyBand Orchestra, takže hity legendárnej kapely ABBA budete počuť v rovnako pompéznych úpravách, ako si ich pamätáte z minulosti.

Za roky svojho pôsobenia stihla ABBASHOW potešiť veľké množstvo ľudí. Máme za sebou vystúpenia na menších, ale aj väčších akciách, dokonca sme si zahrali…

ABBASHOW je vhodná na celý rad rôznych akcií a podujatí. Či už sa jedná o firemné večierky, jarmoky, dni mesta, svadby, radi prídeme všade tam, kde majú ľudia radi dobrú hudbu.

Postačí, ak sa prekliknete v menu nášho webu na stránku KONTAKT. Tam nájdete telefónne číslo a mail na manažéra, ktorý Vám ochotne zodpovie na všetky vaše dodatočné otázky, pokiaľ ste odpovede na ne nenašli na stránkach nášho webu.

Konečná cena závisí od mnohých faktorov. Na jej vypočítanie potrebujeme vedieť, aký dlhý má byť koncert, kde presne sa koncert bude odohrávať a podobne. Najlepšie je zavolať priamo manažérovi a prebrať s ním tieto podrobnosti, na základe ktorých Vám on bude schopný povedať cenu za vystúpenie ABBASHOW.

Je to jednoduché. Všetci majú radi piesne kapely ABBA a aj pokiaľ ich nepočúvajú na dennej báze, pri našom vystúpení sa na ne skvelo bavia. Vidíme to na každom koncerte. ABBASHOW si zakladá na tom, aby klienti dostali presne to, čo očakávajú, a tým je hudba a prevedenie v tej najvyššej kvalite. Naše koncerty sme brúsili do dokonalosti ako diamant celé roky.