ABBA SHOW je to najlepšie pre Váš event, oslavu či svadbu

Hovoria za nás legendárne piesne, ktorými zabávame ľudí

Naša ABBA SHOW vznikla v roku 2010. Odvtedy rozdáva radosť všetkým milovníkom svetoznámych hitov tejto kultovej švédskej kapely. Nie sme klasický ABBA REVIVAL, pretože si myslíme, že originál sa nedá ničím napodobniť. Do našej show tak prinášame aj kúsok seba. Prípravám sa venujeme do detailov a s výsledkom sú tak spokojní aj tí najnáročnejší.

Ponúkame Vám originalitu v našom podaní, ktorú si môžete vychutnať na každom vašom podujatí. Oslava, svadba, event, večierok, ples, hody, jarmok, vaše súkromné aj verejné akcie sa s ABBA REVIVAL zmenia na úžasný zážitok plný výbornej zábavy. Veľkolepý zážitok, ktorý si môžete vychutnať v originálnom podaní skvelých spevákov v sprievode HAPPYBAND ORCHESTRA, Symfonického orchestra  a taktiež v kombinácii pre menšie pódiá s podkladom CD.

ČLENOVIA ABBASHOW

Terezka Ďatelinková

Jej kariéra speváčky začala už v útlom veku, pretože vraj vedela skôr spievať, ako rozprávať. Prvé verejné vystúpenie mala ako 2-ročná a odvtedy sa pódium stalo jej druhým domovom. Odmalička vyrastala spätá s ľudovými tradíciami a dychovou hudbou, ktorá je jej srdcovou záležitosťou. Napriek tomu sa venuje aj iným žánrom a aj keď dosiaľ veľmi neinklinovala ku klasike a opere, začala študovať operný spev, pretože sa chce stále učiť niečo nové a posúvať svoje hranice. Za najväčší dar vo svojom živote považuje svoju rodinu, deti a manžela, ktorí sú jej ,,hnacím motorom“. Nikdy nepohrdne novými topánkami akéhokoľvek typu a sama o sebe tvrdí, že je straka, pretože miluje všetko ligotavé.

Zdenka Masaryková

Zdenka je bosorka so silnou intuíciou a šiestym zmyslom. Je typická svojim temperamentom, energiou a pevnou vôľou. Rada by našla čokoládu z ktorej sa nepriberá. Chcela by mať šatník do ktorého by sa zmestilo 365 outfitov aby mala na každý deň v roku iný. Vo voľnom čase rada cvičí, behá a pláva a najradšej trávy čas so svojou 11- ročnou dcérou. Relaxuje vo welness a pri šoférovaní kedy občas prekročí predpísanú rýchlosť. Oázou pokoja je pre ňu príroda. Zbiera sošky anjelov a levandule. Miluje deti a ľudí s čistým srdcom. Slabším pomáha a silnejších rešpektuje. Jej cieľom je žiť slušne a zachovať si tvár aj v tých najťažších životných situáciách.  Za najväčší dar v živote považuje svoju dcéru a lásku ktorou ju napĺňa. Snaží sa riadiť mottom: To čo nemôžeš mať, to nech Ti nikdy nechýba.

Tomáš Martinek

Tomáš, rodený Trenčan, ktorý miluje svoju rodinu, hudbu a šport. Od malička sa venuje hudbe, aj keď jeho smer sa na strednej škole zameral skôr na techniku (počítačové siete). Popri základnej škole si privyrábal ako roznášač letákov, neskôr popri strednej škole ako kamenár vo firme otcovho kamaráta. Teraz pracuje ako servisný technik kancelárskej techniky, zabezpečovacích systémov a podobných technických zariadení. Najväčšou láskou sa mu stala jeho manželka Peťka počas štúdia na základnej umeleckej škole v Trenčíne, s ktorou majú krásneho malého synčeka. Vo voľnom čase sa venuje škole, kde študuje spev a samozrejme každú ešte voľnejšiu chvíľku sa snaží venovať svojim najbližším.

Michal Čechovský

“Hudba je jeho hobby”. Pracujúci geodet a PPC špecialista ale v prvom rade milujúci otec. Nie je profesionálny muzikant. Napriek tomu rád spieva a odovzdáva radosť z hudby iným ľuďom. Veľmi blízka je mu ľudová hudba, hra na trúbke a gospel. ABBA a jej piesne sa stali neoddeliteľnou súčasťou jeho života.